2020-01-17 Dawid Kowalik

Bezprzewodowy zestaw alarmowy Prima z czujką ruchu PIR

Bezprzewodowy zestaw alarmowy Prima z czujka ruchi PIR

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat, a w ostatnim czasie jej oferta została uzupełniona o bezprzewodowy zestaw alarmowy. System może być wykorzystany zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w małych i średnich przedsiębiorstwach. Sprawdzi się on doskonale jako centrala alarmowa biura, sklepu, kiosku lub niewielkiego magazynu.

Bezprzewodowy zestaw alarmowy

Genevo PRIMAGO bezpłatna aplikacja

Na cały system składa się między innymi sygnalizator zewnętrzny, pilot zdalnego sterowania, a także bezprzewodowa czujka ruchu posiadająca sensor podczerwieni. Centrala oraz pozostałe akcesorium zostały zaprojektowane w taki sposób, aby swoim wyglądem nie przypominały zabezpieczenia antywłamaniowego naszego domu czy mieszkania. Wysokiej jakości komponenty i podzespoły zapewniają sprawne działanie całej instalacji bez konieczności dokonywania jakichkolwiek prac serwisowych.

 

Bezprzewodowy zestaw alarmowy - skład

Ogromną wygodą jest możliwość wykonania zdalnego przeglądu systemu bez konieczności wizyty instalatora na posesji klienta. Ponadto całym zestawem można sterować za pomocą bardzo intuicyjnej mobilnej aplikacji o nazwie „PRiMAgo!”. Oprogramowanie „PRiMAgo” jest w pełni bezpieczne i może działać na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!