2017-10-13 Bielak

Domofon na smartfona

1783/761-BU Zestaw wideodomofonowy „jednorodzinny” 2Voice z kamerą zewnętrzną typu BULLET oraz czytnikiem zbliżeniowym RFID – Panel SINTHESI S2 / Wideomonitor MIRO (słuchawkowy)

NOWOŚĆ

 

System 2Voice został stworzony z myślą o instalatorach, aby maksymalnie uprościć sposób instalacji. System może być zainstalowany w nowych jak i istniejących budynkach. Dowolność konfiguracji jak i funkcjonalności sprawia, iż zestaw ten nadaje się do zastosowania we wszystkich obiektach bez konieczności ingerencji w istniejącą instalację przewodową (wystarczy wykorzystanie jedynie dwóch przewodów). 2Voice to idealne rozwiązanie dla budynków jedno lub dwurodzinnych oraz dużych osiedli mieszkaniowych. Do budowy podstawowego systemu wystarczą jedynie trzy urządzenia i zaledwie dwa przewody!

System 2Voice posiada w standardzie, połączenie interkomowe pomiędzy urządzeniami odbiorczymi, wbudowany przekaźnik do sterowania np. bramą wjazdową, sterowanie elektrozaczepem i możliwość połączenia wtórnika wywołania np. do sygnalizacji optycznej dla osób słabosłyszących. Łatwy montaż i szybkie programowanie umożliwia wykonanie instalacji systemu 2Voice w krótkim czasie. Szeroki asortyment jak i bogata stylistyka urządzeń pozwolą dopasować panele wejściowe i odbiorniki nie tylko do charakteru budynku, ale także do wystroju wnętrza.

 

Proponujemy Ci również zakup dodatkowego urządzenia do niniejszego zestawu, które w znaczący sposób ułatwi Ci życie. Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS (dzięki darmowej aplikacji CallMe) pozwala na odebranie połączenia w każdej sytuacji i w każdym miejscu na ziemi z dostępem do internetu w urządzeniu mobilnym. Zawsze w ten sposób pozostaje się w kontakcie ze swoim domem/mieszkaniem. Dzięki aplikacji na Smartfon/Tablet można odebrać rozmowę audio/wideo, porozmawiać z osobą znajdująca się przy panelu oraz otworzyć furtkę lub bramę. Wystarczy, że zainstalujesz to dodatkowe urządzenie (brak w zestawie) i już można cieszyć się z komfortowego, praktycznego, bezpiecznego i dającego wiele możliwości rozwiązania:

 

 

W skład zestawu wchodzą:

–  1 wideomonitor słuchawkowy MIRO w kolorze białym z przyciskiem otwierania elektrozaczepu (furtki) oraz 3 dodatkowymi przyciskami (np. sterowanie bramą wjazdową) montowany natynkowo – nr ref. 1750/1
–  1 panel SINTHESI S2 Audio z jednym przyciskiem wywołania (z podświetlaną etykietą na np. nazwisko), czytnikiem zbliżeniowym RFID, ramką frontową i puszką podtynkową – panel montowany podtynkowo (do montażu natynkowego wymagana jest puszka natynkowa nr. ref. 1148/312 – brak w zestawie) – nr ref. 1783/70-RF + 1083/74 + 1145/52 + 1148/62 + 1083/107
– 1 Kamera BULLET dzień&noc AHD/CVBS; przetwornik CMOS; standard 1920×1080 dla AHD lub 960H dla CVBS; wbudowane diody IR (zasięg 40m); obudowa metalowa typu BULLET o podwyższonej szczelności i odporności na wandalizm; czułość 0 lux przy włączonym doświetleniu diodowym; obiektyw 2,8-12 mm, mechaniczny filtr IR, Sens-UP; redukcja szumów, DWDR; zasilanie 12Vdc – nr ref. GL-1080IRS60/AHD
–  1 zasilacz systemowy 2Voice – nr ref. 1083/20A
GRATIS DOŁĄCZAMY klucze (breloczki) zbliżeniowe RFID Unique 125kHz nr ref. 1052/KZ – 2szt

Pastylki 2szt

 

Moduł Sinthesi z wbudowanym czytnikiem kluczy/kart  RFID nr ref. 1783/70-RF jest urządzeniem kontroli dostępu przeznaczonym do pracy samodzielnej. Obsługuje breloczki oraz karty RFID standardu UNIQUE 125 kHz np. nr. ref. 1052/KZ lub ISO CARD. Front urządzenia wykonany jest z aluminium anodyzowanego oraz pleksi. Podświetlany jest na kolor czerwony. W momencie otwarcia drzwi kolor czerwony gaśnie, a podświetlenie zmienia się na kolor zielony. Urządzenie posiada możliwość regulacji jasności podświetlenia, oraz konfigurowalną sygnalizację dźwiękową. Sygnalizację akustyczną można wyłączyć zupełnie, lub ustawić jeden z trzech poziomów głośności. Istnieje możliwość konfiguracji dodawania, usuwania i edytowania kluczy, poprzez przycisk programowania PROG, kluczem MASTER lub oprogramowaniem na PC. W oknie informacyjnym można również umieścić adres i numer posesji.

Istnieje możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu/domu dodatkowo do trzech odbiorników takich jak: wideomonitor słuchawkowy MIRO nr ref. 1750/1 lub głośnomówiący MIRO nr ref. 1750/6 lub unifonów słuchawkowych nr ref. 1183/5 (również w układzie mieszanym) przy zastosowaniu dodatkowego dystrybutora nr ref. 1083/55 lub adaptera nr ref. 1750/50 (skontaktuj się ze sprzedawcą celem dobrania odpowiednich komponentów rozszerzających)