2014-02-26 Grzegorz Bielak

Klawiatura dotykowa Paradox TM40

klawiatury dotykowe paradox

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wczoraj odwiedziliśmy naszych klientów w celu wykonania przeglądu systemu alarmowego. System został zainstalowany ponad dwa lata temu i ma się całkiem nieźle. Ponad dwa lata temu pojawiła się jako pierwsza na rynku Klawiatura dotykowa Paradox TM40, a co wzbudziło wielkie zainteresowanie na rynku w tym naszych klientów.

Klawiatury dotykowe paradox

Piszę o tym gdyż w ostatnim czasie trochę zapomnieliśmy o marce Paradox, a są to naprawdę ciekawe a do tego niedrogie systemy alarmowe.  Wszechstronne zastosowanie a do tego elastyczność, np. funkcja podwajania, dublowania linii pozwala z małej centralki alarmowej stworzyć naprawdę rozbudowany system z podziałem na strefy i partycje. Ta ciekawa konstrukcja skierowana jest dla małych i większych obiektów.

Ochrona paradox

Paradox to nie tylko płyty centrali czy klawiatury dotykowe. Za tą marką kryje się cały asortyment dla systemów bezpieczeństwa. Są nimi podstawowe klawiatury ledowe i lcd, moduły rozszerzeń, detektory, powiadomienia, piloty i sygnalizatory. Systemy Magellan, Digiplex EVO, SP Spectra, Esprit.

Systemy alarmowe Paradox

Klawiatura dotykowa Paradox TM40 to oczywiście dodatkowy „bajer” który wzbogaca wyposażenie obiektu i dodaje nowoczesną funkcjonalność każdego domu.

images

Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem  systemów Paradox.  Zapraszamy do zapoznania się ofertą tej marki. Jesteśmy w stanie podjechać do Państwa na prezentację, pokazać możliwości systemu, wykonać projekt zagrożenia Państwa obiektu.

Jeżeli rozważają Państwo montaż systemu alarmowego to dobrze trafiliście 🙂 Zaufało nam wiele firm, instytucji państwowych i klientów indywidualnych.

Od niedawna Paradox wzbogacił swoją funkcjonalność (podobnie jak konkurencja) o możliwość sterowania, zarządzania systemem przez smartfon. Klawiatura dotykowa Paradox TM40 i smartfon – mała prezentacja na filmiku po niżej.

[like_to_read][/like_to_read]