2020-04-03 Dawid Kowalik

Monitor wideodomofonu Vidos tańszy o 240zł!

Nowa niższa cena monitora wideodomofonu vidos
To rozwiązanie jeszcze nigdy nie było tak znaczące. Instalacja wideodomofonu w okresie panowania koronawirusa COVID-19 to jedno z najlepszych rozwiązań na zabezpieczenie się przed wirusem. Kontrola tego, kogo wpuszczamy bez konieczności fizycznego kontaktu jeszcze nigdy nie była tak ważna. Możliwość rozbudowy systemu o funkcjonalne moduły takie jak Moduł Telefoniczny jeszcze bardziej zabezpieczy nas przed niepożądanym kontaktem, a wideodomofon obsłużymy przy pomocy telefonu nie ruszając się przy tym z łóżka!

Nowa niższa cena monitora m1021 VIDOS – monitor tańszy aż o 240zł!

Monitor wideodomofonu M1021W/B

Wielofunkcyjny monitor przeznaczony do pracy w systemie VIDOS DUO. Dedykowany dla systemów jednorodzinnych i wieloabonentowych.
Dotykowy, 7″ wyświetlacz pozwala na wygodne nawigowanie po ekranowym menu. Wbudowana pamięć zdjęć oraz obsługa kart micro SD umożliwiają rejestrowanie wizyt oraz udostępniają możliwość pozostawiania wiadomości przez odwiedzających podczas naszej nieobecności.

Monitor wyposażony jest w funkcję obsługi maksymalnie 4 stacji bramowych i poza furtką może sterować dodatkowym przekaźnikiem np. bramą automatyczną (po dodaniu modułu B5) oraz obsługę czujnika detekcji ruchu w stacji bramowej

Prezentacja wideodomofonu Vidos z modułem telefonicznym

Wideodomofony VIDOS to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale trafia w rosnące potrzeby klientów oraz niesamowity postęp technologiczny. Systemy charakteryzują się wysokim potencjałem rozbudowy oraz możliwością skonfigurowania według własnych potrzeb i upodobań. Rozbudowa o dodatkowe funkcje odbywa się poprzez stosowanie dedykowanych modułów.


Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz do nas wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.