2019-10-28 Dawid Kowalik

NIESTRASZNE PSIKUSY – nie przegap okazji na Halloween!

Halloween Straszna Okazja, rabaty halloweenowe

Nieistotne jaki stosunek do tego świeckiego święta macie, każdy może skorzystać z naszej oferty. Przez najbliższy okres będziecie mieli okazje otrzymać od nas liczne rabaty na prawie wszystkie systemy zabezpieczeń, dodatkowo po zleceniu instalacji dostaniecie bon rabatowy na wszystkie przyszłe instalacje.
Śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe, aby być na bieżąco – przygotowaliśmy dla Was znacznie więcej.

👻 UPIORNY CZAS NADSZEDŁ – ZABEZPIECZ SIĘ PRZED NIECHCIANYM GOŚCIEM

Możecie na własną rękę zabezpieczyć swój obiekt stawiając jak najgęściej dynie ozdobne i liczyć na  to, że odstraszy to intruzów lub zaufać profesjonalistom i być pewnym, że żadna zbłąkana dusza nie zakłóci Waszego spokoju 👻.
Przez ten czas otrzymacie zniżkę do nawet -10% na każde urządzenie stosowane w systemach zabezpieczeń, a jeżeli zlecasz nam tylko instalację otrzymasz rabat na instalację. Dodatkowo po wykonanej instalacji nasz instalator przekaże Ci bon rabatowy na kolejne nasze instalacje. Jeśli interesuje Ciebie kompleksowe zabezpieczenie to jest to doskonała okazja, aby po zakończonym montażu systemu alarmowego zlecić nam instalację systemu monitoringu : ).

Posiadanie naszego bonu rabatowego daje Ci ogromne benefity. Okazując bon rabatowy otrzymasz:

  • RABAT NA INSTALACJĘ 20%
  • GWARANCJĘ NA INSTALACJĘ DO 5 LAT
  • PODŁĄCZENIE DO OCHRONY ZA 0 zł

Bon rabatowy Bielak Systemy. Otrzymaj bon rabatowy podczas halloween

ZAMÓW SWÓJ ZESTAW TERAZ I OTRZYMAJ PACZKĘ GADŻETÓW ORAZ NIEWIARYGODNE RABATY 🎃

promocje halloweenowe, niestraszne Ci psikusy

Podobno strach ma wielkie oczy, ale u nas dreszczyk emocji zapewnią Wam zniżki z okazji tego najupiorniejszego dnia w roku. Jeżeli jesteście zagubieni i nie wiecie na jakich zestawach możecie skorzystać, przygotowaliśmy dla was spis kategorii:

To oczywiście nie koniec Halloween’owych promocji. Śledź naszą stronę i media społecznościowe, aby być na bieżąco z wpisami informującymi o kolejnych okazjach.


Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Promocja obowiązuje od 28.10.2019r. do 08.11.2019r. lub do wyczerpania zapasów