2013-11-18 Grzegorz Bielak

Nowa Klawiatura Dotykowa firmy DSC model PTK5507

Klawiatura dotykowa DSC

Konkurencja nie śpi 🙂 Wiemy już że Satel w listopadzie wypuścił na rynek swój model klawiatury dotykowej do systemów Integra jednak trochę wcześniej ubiegły go takie firmy jak Paradox czy właśnie kanadyjska firma DSC, która ma się również całkiem nieźle na naszym rynku.

Nowy model PTK5507 to największa z klawiatur dotykowych stosowanych w systemach alarmowych. Po zamontowaniu na ścianie wygląda jak spory tablet w białej ramce zrobionej w plastiku z wysokim połysku.

Sama obsługa jest intuicyjna. Użytkownik ma wiele ciekawych funkcji, które sam może modyfikować bez potrzeby wizyty instalatora. Ciekawym bajerem jest funkcja prezentacji zdjęć lub stworzenie własnego tła.

Klawiaturę można również skonfigurować tak aby można było sterować roletami, bądź dowolnym urządzeniem elektrycznym  podobnie jak to rozwiązał Satel.

Urządzenie jest już dostępne od pewnego czasu w naszej ofercie, lecz nie tak dawno zrealizowaliśmy instalację na bazie tej właśnie klawiatury i muszę powiedzieć że zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażanie.

W niedługim czasie postaramy się przygotować krótki film z montażu który wykonaliśmy tak by w pełni przedstawić obraz i możliwości tego urządzenia.

Jeżeli budujesz dom i jesteś na etapie planowania jego funkcjonalności i wystroju, taka klawiatura na pewno będzie się ładnie prezentować w Twoim salonie lub przedpokoju. Posiadamy mobilną ekspozycję którą przywieziemy do Ciebie i zaprezentujemy Ci ciekawe funkcję.

Po niżej przedstawiamy film z prezentacji właśnie klawiatury DSC (wersja angielskojęzyczna) oraz kilka zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji.

PTK5507 – dotykowa klawiatura serii POWER

  • Nowoczesny design
  • 7” dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (800 x 480)
  • Intuicyjne menu
  • Możliwość personalizacji ekranu głównego
  • Wbudowany slot kart SD
  • Funkcja ramki elektronicznej
  • Funkcja wirtualnej klawiatury
  • Diody LED sygnalizujące stan systemu
  • Kompatybilna z centralami PC1864, PC1832, PC1616

 

Z dotykową klawiaturą PTK5507 obsługa systemu alarmowego jest jeszcze prostsza. Intuicyjne ikony menu oraz przesuwany ekran pozwalają łatwo zarządzać systemem. Aby uruchomić wybraną funkcję, wystarczy jedno dotknięcie ekranu palcem! Klawiatura jest elegancką ozdobą każdego pomieszczenia. Zintegrowana ramka elektroniczna umożliwia wyświetlanie na ekranie klawiatury zdjęć z karty pamięci.