2019-03-07 Bielak

Nowe kamery szerokokątne Dahua IPC-PFW8802P-A180-H. tylko dla koneserów :)

Nowoczesna jakość dla Profesjonalistów:

 

 

Dahua IPC-PFW8802P-A180-H to nowoczesna kamera sieciowa z serii PRO. Urządzenie wyposażone jest w cztery obiektywy o przetworniku 1/1.9″ CMOS generujący obraz w rozdzielczości – 4096x1800px.

 

Kamera pracuje w technologii kodowania H.265+ – kodek ten jest efektywniejszy od H.265 o około 30-50% Obiektywy tworzą pełny panoramiczny obraz z możliwością spięcia z kamerą obrotową – kliknięcie na panoramie powoduje obrót kamery w dane miejsce na scenie.

 

Częstotliwość odświeżania wideo na poziomie 25fps oraz zastosowane technologie ulepszania obrazu – WDR (cyfrowy szeroki zakres dynamiki) balansujący oświetlenie na scenie oraz funkcja 3DNR (redukcja szumu) stanowią idealne połączenie co w rezultacie skutkuje obrazem wysokiej jakości nawet najmniejszych szczegółów. Kamera pozwala na skonfigurowanie dwóch niezależnych strumieni – przydatne np. do wyświetlania podglądu live przy użyciu sieci niskiej jakości.

 

 

Możliwość zasilania kamery poprzez PoE+ (Pover over Ethernet) IEEE 802.3at to kolejny argument przemawiający za tym, że model ten świetnie się sprawdzi w podstawowym jak i zaawansowanym systemie monitoringu opartego o urządzenia IP. Kompatybilność ONVIF pozwala na podłączenie kamery do rejestratora innego producenta, który także wspiera tą możliwość. Kamera posiada wbudowaną grzałkę układu.

 

 

Zapytaj o produkt u nas wraz z instalacją.