2019-12-20 Dawid Kowalik

Nowość w ofercie instalacyjnej – MSJ Kamery serii SL STARVIS

MSJ Vision StarVis 0.001LUX DZIEŃ/NOC Nowość w ofercie

Od właściwego dobrania kamer zależy głównie to, jak dobry będzie system monitoringu. Jednym z czynników, który wpływa na efektywność systemu jest obraz widziany przez kamerę. Zależy nam na dobrej widoczności zarówno w dzień jak i w nocy. Jakość obrazu to nie tylko rozdzielczość obrazu kamery, składa się na to wiele innych cech, które oferuje kamera. Rodzaj technologii monitoringu, jakość przewodu, zasięg widoczności, rozdzielczość czy czułość.

Wasze ulubione kamery teraz ulepszone o nowoczesny przetwornik SONY

NOWOŚĆ W OFERCIE INSTALACYJNEJ

SONY EXMORS STARVIS IMX307

Czym jest przetwornik?

W zależności od rodzaju przetwornika, zasada działania może się różnić. Jednak wszędzie pełni tę samą funkcję – konwertuje strumień świetlny, wpadający przez obiektyw, na sygnał elektryczny, w którym zawarte są przede wszystkim informacje o jasności rejestrowanego obrazu. Wbrew pozorom rodzaj zastosowanego przetwornika ma ogromne znaczenie dla jakości obrazu wyjściowego.

SONY EXMOR STARVIS IMX307 to czułość aż 0.001 LUX

To jak dobrze kamera radzi sobie w warunkach słabego oświetlenia wyraża czułość. Jest ona wyrażana w LUX’ach i określa jakie jest niezbędne minimalne natężenie światła, aby kamera mogła efektywnie działać. Im mniejsza wartość, tym kamera jest bardziej czuła, a więc lepsza.

Zamów teraz i otrzymaj 36 miesięcy gwarancji producenta

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz do nas wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.