2019-08-02 Dawid Kowalik

PROMOCJA TYGODNIA – stacja bramowa i monitor VIDOS

Wideodomofony Vidos PROMOCJA - Bielak Systemy

W tym tygodniu:

Stacja bramowa i monitor wideodomofonu VIDOS

PROMOCJA wideodomofon 15% Bielak-Systemy

Zastosowanie takiego zestawu jest szerokie. Dla domów jednorodzinnych czy mieszkań, wgląd na to kogo wpuszczacie sprawi, że poczujecie się bezpieczniejsi. Wideodomofon znajdzie też zastosowanie w zakładach pracy czy biurach jako kontrola wejścia-wyjścia lub pomieszczeń, gdzie znajdują się dane lub dokumenty

Montaż stacji wideodomofonu

Wideodomofony VIDOS to komfort i bezpieczeństwo


– Stacja bramowa S6 w wersji czarnej lub srebrnej

PROMOCJA stacja barmowa s6s/b Bielak-Systemy
Jednoabonentowa kamera dla systemów wideodomofonowych.
Estetyczna obudowa wykonana została z utwardzanego stopu aluminium, dzięki czemu kamera jest odporna na niepożądane działania osób trzecich.

Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą tego modelu są jego niewielkie wymiary, co czyni model S6 niezwykle uniwersalnym i umożliwia instalację w miejscach gdzie do dyspozycji jest mała przestrzeń montażowa. (np. wąski słupek)
Design nowej S6 odpowiada najnowszym trendom w elektronice a zastosowane rozwiązania technologiczne zwiększają odporność na warunki zewnętrzne.
Stacja bramowa wyposażona jest w kolorową kamerę doświetlaną diodami LED IR umieszczonymi wokół obiektywu.

Zapytaj o produkt


– Monitor wideodomofonu M323 w wersji białej lub czarnej


Głośnomówiący, bezsłuchawkowy monitor wideodomofonu. Monitor wyposażony jest w 7″ kolorowy ekran panoramiczny TFT LCD. Obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy podgląd z kamery. System można rozbudować o dodatkowe 3 monitory lub unifony, a sterowanie odbywa się za pomocą elektrozaczepu.

Zapytaj o produkt


montaż wliczony VIDOS Bielak-Systemy

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz do nas wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Promocja obwiązuje od 02.08.2019r. do 09.08.2019r. lub do wyczerpania zapasów