2019-08-09 Dawid Kowalik

PROMOCJA TYGODNIA – zestaw monitoringu MSJ

Promocja Dwie Kamery i Rejestrator OKAZJA Bielak-Systemy

W tym tygodniu:

Dwie kamery 4MP i rejestrator 5MP MSJ Vision

Promocja Zestaw MSJ BIelak-Systemy

O zestawie

Zestaw MSJVISION, nagrywający obraz w jakości 2K. 2 kamery  4MP przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Idealnie nadają się do zainstalowania w m.in w domu, biurze, podwórku, sklepie. Rewelacyjna jakość nagrywania jaką oferuje zestaw sprawi, że zauważalne będą najdrobniejsze szczegóły takie jak nominały na banknotach czy treści dokumentów. 4-kanałowy rejestrator oferujący rejestrowanie obrazu DO 5MP jest idealnym wyborem, jeśli zależy Państwu na jakości zapisu, przeżywalności sprzętu oraz potencjałowi przyszłego rozbudowywania zestawu.

NA ZESTAW WYSTAWIAMY 2 LETNIĄ GWARANCJĘ


– 2x Kamera MSJHBR4412GSMT 4MP 2.8mm

4412g 4MP Promocja Bielak-Systemy
Kamery tej serii to aktualnie najbardziej popularne produkty. Urządzenia zostały wyprodukowane w oparciu o podzespoły znanych producentów jak Sony. Kamera oferuje szeroki kąt widzeni z łatwą możliwością obrócenia w razie takiej potrzeby oraz znakomitą widoczność zarówno w dzień i w nocy (w nocy nawet do 20m!), wodoodporność i balans bieli.

Najważniejsze cechy:

  • Tryb pracy: AHD/TVI;
  • Rozdzielczość: 2560X1440;
  • Matryca: 4MP;
  • Obiektyw: 2.8mm 5MP (RICOM).

Cechy kamery 4412 Promocja

Zapytaj o produkt


– Rejestrator MSJHBR6404 5MP

MSJ HBR 5MP Promocja Bielak-Systemy

Firma MSJ Vision aby sprostać najbardziej wygórowanym potrzebom jakie stawia przed nami rynek, bazuje na najnowszych technologiach z dziedziny zabezpieczeń elektronicznych. Rejestrator cechuje się wysoką jakością nagrywania 5MP oraz kompresją video H.264/H264+. Możliwość połączenia z chmurą P2P oraz pogląd obrazu na smartfonie, tablecie lub PC.

 

Najważniejsze cechy:

  • Wyjście na monitor: VGA, HDMI;
  • System operacyjny: Linux;
  • Język menu: 25 języków w tym polski;
  • Aplikacja mobilna;
  • Chmura P2P;

Zapytaj o produkt


Otrzymaj rabat MSJ Vision Bielak-Systemy

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz do nas wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Promocja obwiązuje od 09.08.2019r. do 16.08.2019r. lub do wyczerpania zapasów