2023-02-02 Dawid Kowalik

Instalacja dopełnienie systemów zabezpieczeń Jelenia Góra

Instalacje kamer i alarmów w Jeleniej Górze

Maksymalizacją ochrony osób i mienia jest dopełnienie systemów zabezpieczeń. Jeśli masz system alarmowy, dopełnienie może stanowić np. system monitoringu, który w razie alarmu, pozwoli Ci na podgląd z kamer na żywo. Pomimo naszych systemów identyfikacji źródła alarmu, pozwala to na ich autoryzacje i np. ewentualne odwołanie reakcji grupy ochroniarskiej, minimalizując niepotrzebne koszty.

Integracja alarmu i monitoringu w systemach zabezpieczeń Jelenia Góra

Sytuacje z jakimi spotykają się nasi klienci mogą być wyjaśnione dzięki nagraniom z kamer, pozwalają ustalić sprawców i zapobiegać kolejnym podobnym zdarzeniom.
Alarm zadziała często zapobiegawczo, odstraszająco. Naruszenie strefy bezpieczeństwa poskutkuje zadziałaniem alarmu, co jeżeli nie odstraszy włamywacza, to z pewnością zrobi to grupa ochroniarska.

W tym zabezpieczeniu dopełniły się; dwustrefowy alarm z zasilaniem awaryjnym i sygnalizacją optyczno-akustyczną. Nasz klient będzie sterował alarmem przy pomocy klawiatury LCD, pilota zdalnego sterowania i telefonem na aplikacji otrzymując powiadomienia o zdarzeniach tj. „włamanie”, „sabotaż”, „pożar”. System o dużym potencjale do rozbudowy o dodatkowe czujniki w przyszłości.
Monitoring składający się z kamer o metalowej konstrukcji odpornych na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu o rozdzielczości obrazu 5MPx, działających w trybie nocnym i dziennym.