2014-02-12 Grzegorz Bielak

System alarmowy w domku w Sulikowie

20140211_172344

Alarmy w domkach które są właśnie budowane to już nie jest standard – to obowiązek ! Na etapie budowy domu może wydarzyć się wiele. Niestety zdarzają się  i te mało przyjemne sytuacje takie jak: kradzież świeżo położonej instalacji elektrycznej, rur miedzianych czy nawet rynien.  Naturalnie wszystkich narzędzi które się w domku znajdują.

Zachęcamy już na etapie kładzenia instalacji elektrycznej lub jeszcze przed zamontowanie systemu alarmowego na budowie.  Często zdarza się że firma elektryczna położy już dodatkowo okablowanie pod system alarmowy, dzięki temu instalację można wykonać bardzo szybko. Tak też i było i w ostatniej naszej instalacji w której inwestor przewidział że będzie chciał mieć alarm w swoim domu.

 

Instalacja trwała nie dłużej niż 4 godziny, cena była bardzo atrakcyjna gdyż odpadł koszt kładzenia przewodów. Najciekawsza była uśmiechnięta twarz właściciela który przekonał się że obsługa naszych systemów jest bardzo prosta i dodatkowo posiada ciekawe funkcje o których wcześniej sobie nie zdawał sprawy.

Na czas budowy obiekt został w pełni zabezpieczony,  a po zamieszkaniu w świeżo wybudowanym domu, inwestor może rozbudować swój system o klawiaturę czy dodatkowe czujki ruchu, dymu, czy zalania.

Pozdrawiamy Pana Grzegorza z Sulikowa i dziękujemy za zaufanie w wyborze naszej  firmy.