2022-11-07 Dawid Kowalik

Warsztaty, praktyki, szansa kariery zawodowej

Zorgniazowaliśmy specjalistyczne Warsztaty dla młodzieży z ZSOiZ w Gryfowie Śląskim. Warsztaty miały na celu zainteresować młodzież i pomóc w odkryciu pasji, zmotywować do samokształćenia i wskazać możliwe kierunki rozwoju. Na sympatycznym spotkaniu młodzież mogła eksploatować najnowocześniejsze rozwiązania systemów bezpieczeństwa i automatyki domowej. Uczniowie szkół średnich i technicznych mogli dowiedzieć się o początkach firmy branży IT i instalacyjnych, oraz o zapotrzebowaniu na fachowwców branży IT i elektrotechnicznej.

Firma Bielak-Systemy otwiera furtkę rozwoju i daje szansę na sprawdzenie się w tym zawodzie. Każdy uczestnik warsztatów został zaproszony na odbycie wartościowych praktyk, które pokaże specyfikę pracy informatycznej i montera systemów zabezpieczeń.

Możliwość praktyk, szansa zawodowa

Praktyki

Uczniów z ambicją zapraszamy do odbycia praktyk zawodowych. Rozległa oferta pozwala na praktyki w branży informatycznej, elektrycznej i elektrotechnicznej.

Możliwość stażu

Najlepsi praktykanci mają możliwość odbycia w firmie 3-miesięcznego stażu. Staż ma na celu ujawnienie mocnych stron stazysty i pomóc w odkryciu pasji.

Szansa kariery zawodowej

Firmy poszukują kandydatów na stanowiska w branży IT i elektrotechnicznej.