2019-09-27 Dawid Kowalik

Wpięcie do OCHRONY ZA 1zł | OKAZJA

Zainstaluj alarm i połącz go z grupą interwencyjną za 1zł

Ponad 60% badanych osadzonych przyznaje, że rezygnuje z działania, gdy tylko zobaczą elementy systemu alarmowego takie jak zewnętrzny sygnalizator… Co z pozostałymi 40%? Wyobraź sobie, że relaksujesz się na wakacjach, gdy nagle na Twojego smartfona przychodzi powiadomienie o włamaniu, co dalej? W takich przypadkach najskuteczniejsza okazuje się grupa interwencyjna, która dostaje informację – gdzie, kiedy i w jaki sposób naruszona została strefa strzeżona, dzięki czemu jest w stanie reagować szybciej niż policja.

Nawet będąc w domu najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewnimy sobie dopiero, gdy uzupełnimy nasz nasz system o umowę z wykwalifikowaną agencją ochroniarską.

Razem z Almak Security wychodzimy na przeciw takim sytuacjom. By zwiększyć poziom bezpieczeństwa w polskich domach oraz firmach przez ograniczony czas zlecając nam instalację systemu alarmowego usługę wpięcia do ochrony otrzymacie w cenie 1zł!

ZLEĆ NAM INSTALACJĘ SYSTEMU ALARMOWEGO, A ZA POŁĄCZENIE GO Z OCHRONĄ ZAPŁACISZ 1zł

wpięcie do ochrony alarm za 1zł

Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać!

Tak mówią, ale okazuje się, że nie kosztuje to tak wiele. Do każdego obiektu oraz klienta podchodzimy indywidualnie. Mówisz nam o swoich potrzebach, a my – instalujemy, doradzamy, szkolimy. Na naszej stronie znajdziecie formularz, który wypełniony da nam wystarczająco informacji, aby stworzyć dla Państwa kalkulację oferty na instalacje systemu alarmowego – sprawdź.

Jak to działa?

komunikacja systemu alarmowego z ochroną Instalowane przez nas systemy wyposażone są w komunikator GSM/GPRS, za pomocą którego może on nie tylko realizować powiadamianie SMS o zdarzeniach za pomocą wiadomości, ale także przekazywać informacje do centrum monitoringu firmy zajmującej się ochroną. Możliwe jest również zdalne sterowanie za pomocą SMS, dzięki któremu można nie tylko załączać i wyłączać czuwanie, ale nawet sterować urządzeniami podłączonymi do modułu, np. światłem w ogrodzie czy bramą wjazdową. Unikalną cechą modułu MICRA jest możliwość akustycznej weryfikacji alarmu, czyli zdalnego podsłuchania przez telefon tego, co dzieje się w chronionym obiekcie. Dzięki temu istnieje możliwość zdalnej oceny przyczyny ewentualnego sygnału o alarmie i uniknięcia zbędnych kosztów związanych z niepotrzebną interwencją.

Schemat integracji z ochroną

Bezpieczne rozwiązania dla Twojej posesji


Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Promocja obowiązuje od 27.09.2019r. do 25.10.2019r.