2020-07-14 Dawid Kowalik

Wsparcie techniczne, darmowe konsultacje i zgłaszanie problemów BIELAK-SYSTEMY

Dział wsparcia technicznego. Zleć pracę serwisową zapytaj o wycene lub skonsultuj się bezpłatnie

Wsparcie techniczne BIELAK-SYSTEMY

Firma BIELAK-SYSTEMY prowadzi wsparcie informatyczne dla instytucji, firm i klientów indywidualnych. Jeśli masz problem z komputerem lub oprogramowaniem – chętnie ten problem rozwiążemy! Posiadasz inteligentny system lub system zabezpieczeń i potrzebujesz pomocy? Dla naszych obecnych i przyszłych klientów odświeżyliśmy stronę wsparcia technicznego. Mniej scrollowania, lepiej pokategoryzowane treści i pliki do pobrania ułatwią korzystanie z tej pomocy.

Masz zastrzeżenia do działania systemu?

Jeśli Twój system zachowuje się inaczej lub masz zastrzeżenia do jego działania, zgłoś problem korzystając z systemu zgłaszania zleceń. Na Twój problem odpowiemy, tak szybko jak pojawi się w naszym systemie.

Wyceny i modernizacje systemów

Twój system jest przestarzały lub interesuje Cię wycena pod nowy system? Skorzystaj z jednego z trzech dostępnych opcji kontaktowych. Opisz nam swoje oczekiwania, a my odezwiemy się do Ciebie z proponowanym rozwiązaniem!

Co dalej?

Dział jak i treści tj. oprogramowanie będzie na bieżąco aktualizowane, aby zagwarantować wam pomoc także poza godzinami pracy firmy. Poszerzymy pomoc o najczęściej zadawane pytania z gotowymi już na nie odpowiedziami.