2019-10-11 Dawid Kowalik

Zabezpieczenie przed czadem z systemem alarmowym | CZUJKA GRATIS

Czujnik czadu DG-1 gratis

Nie dajmy w tym roku czadowi szans! Stawiając temu niewidzialnemu i bezwonnemu zabójcy czoła, przez ograniczony czas zamawiając u nas system alarmowy lub jego instalację (najlepiej to i to :)) otrzymasz od nas czujnik czadu – w prezencie. To ekologiczne urządzenie o niskim poborze prądu powiadomi Cię o zagrożeniu za pomocą sygnałów optyczno-akustycznych, również przesyłając powiadomienie na Twój telefon, gdy stężenie tego gazu w powietrzu stanie się zbyt duże.


stawka o życie - czad Bielak-Systemy

Fot. Honeywell

Pozwól sobie spać spokojnie

Tlenek węgla pot. czad to bezwonny, bezbarwny i niedrażniący gaz przez co jest niemożliwy do wykrycia za pomocą ludzkich zmysłów. Jego nadmierne stężenie w powietrzu może doprowadzić do śmierci. Powstaje on w wyniku niepełnego spalania węgla, drewna czy gazu ziemnego więc w niebezpieczeństwie jest większość polskich domów i mieszkań. Jak go zatem wykryć? Z pomocą przychodzą nowoczesne detektory, które od razu powiadomią Ciebie o niechcianej emisji tego gazu w pomieszczeniu.
Urządzeniem o takich funkcjach jest między innymi czujnik czadu DG-1 CO, które przez ograniczony czas będziemy dokładać do każdego zestawu alarmowego – w zupełności za darmo.

Czujnik gazu ochroni Cię przed zatruciem

Czujniki CO gwarantują bezpieczeństwo wszystkim domownikom, jeśli są poprawnie zainstalowane. Urządzenie powinno zostać zainstalowane jednocześnie na wysokości głowy dorosłego człowieka, niedostępne dla dzieci.
Czujki nie należy montować w miejscu, gdzie występują zakłócenia przez np. przepływ powietrza. Trzeba również sprawić, aby nie była ona niczym zasłonięta, a samo urządzenie znajdowało się w odległości nie mniejszej niż 2 metry od potencjalnego emitera gazu.

DG-1 CO czujka czadu (tlenku węgla) |GRATIS!|

Czujnik czadu tlenku węgla CO

DG-1 CO to mikroprocesorowa czujka tlenku węgla. Jej montaż zalecany jest w pomieszczeniach, gdzie występuje ryzyko pojawienia się czadu, tj. w kotłowniach, przy kominkach, piecykach i kuchenkach gazowych, w garażach itp. Czujka wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia gazu w określonym czasie. Ze względu na specyfikę tlenku węgla czujka powinna być montowana na wysokości ok. 1,5 m. Cyfrowy algorytm detekcji gazu oraz funkcja kompensacji temperatury zapewniają prawidłową pracę w szerokim zakresie temperatur otoczenia oraz odporność na wystąpienie fałszywych alarmów. Dzięki wbudowanemu brzęczykowi oraz czerwonej diodzie LED czujka DG-1 CO może działać jako autonomiczne urządzenie wykrywająco-sygnalizacyjne, jednakże przystosowane jest również do współpracy z systemem alarmowym. Funkcja autodiagnostyki na bieżąco monitoruje stan napięcia zasilającego, jak i poprawność działania czujnika gazu, co zapewnia niezawodną pracę czujki. Urządzenie wyposażone jest w styk sabotażowy.

  • Sensor czujnika czadu: Elektrochemiczny
  • Zasilanie czujnika: Wbudowany akumulator
  • Wyjście pod system alarm.: Tak
  • Sposób montażu czujnika: Na tynk
  • Wyświetlacz LCD: Nie

Zobacz produkt


zabezpieczenie, ochrona przed czadem

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Promocja obowiązuje od 11.10.2019r. do 25.10.2019r. lub do wyczerpania zapasów