Inteligentny Dom

Instalacje automatyki domowej

7 kroków do instalacji Smart Home

krok 1
krok 2
krok 3
krok 4
krok 5
krok 6
krok 7

Krok 1: Obejrzyj nasze Filmy na YouTube

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Wracaj z pracy czy wakacji do odpowiednio ogrzanego domu, wypełnionego świeżym powietrzem o odpowiedniej wilgotności. Korzystaj z harmonogramów i dostosuj ogrzewanie do potrzeb domowników o każdej porze dnia i roku. Zdalnie steruj wentylacją i ogrzewaniem oraz zabezpiecz się na każdą ewentualność.

Zalety rozwiązania:

Oszczędność energii i pieniędzy

Komfort i czysty umysł

Dostosowany klimat

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań Inteligentnego domu

Od momentu powstania nasza firma prężnie się rozwijała, a w raz z rozwojem - gama usług przez nas oferowanych. Instalacja nowoczesnych systemów Inteligentnego Domu pojawiła się w naszej ofercie z myślą o naszych klientach - będąc bezpiecznymi w swoich domach czemu by nie sprawić, aby czuć się także komfortowo? Wybierając u nas usługę macie Państwo pewność, że zwróciliście się do certyfikowanej, zautoryzowanej firmy dystrybutorskiej i instalatorskiej systemów smart-home.

Życie w inteligentnym domu zapewnia wiele praktycznych i funkcjonalnych udogodnień sprawiając przy tym niezmierzoną ilość frajdy przy korzystaniu z jego funkcji rodzinom. Jako eksperci w instalowaniu innowacji Bielak-Systemy jesteśmy w stanie połączyć wiele urządzeń pełniących konkretną funckję w jeden minimalistyczny system przystępny dla ludzi bez względu na ich obycie z elektroniką.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz licznym szkoleniom jesteśmy w stanie dostarczyć najlepszy możliwy komfort życia

Konstruowanie i produkcja urządzeń najlepszej jakości, charakteryzujące się niezawodnością i stabilnością działania. Inteligentny dom Ampio jest niezwykle elastyczny i skalowalny. Rozwój instalacji tego systemu nie musi kończyć się w momencie zakończenia prac instalacyjnych. Może być rozbudowywana przez cały czas, przez co początkowy budżet można ograniczyć do pewnego minimum, a system uzupełniać i konfigurować w późniejszym czasie.

Wyobraź sobie, że nie musisz już myśleć o włączaniu i wyłączaniu oświetlenia w swoim domu. Całym domem możesz sterować za pomocą smartfona siedząć wygodnie na kanapie lub będąc poza domem. Bezprzewodowość, modułowość czy nowoczesny design to tylko część zalet FIBARO.

Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie urządzeń inteligentengo domu oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie SATEL wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów.