Nauczanie zdalne dla szkół – zarejestruj swoją szkołę w programie

Uruchom pakiet Google Workspace do nauki zdalnej w Szkole lub Uczelni.
Zarejestruj swoją szkołę

Nowe funkcje w Google Workspace zrewolucjonizowały naukę w domu. Sytuacja zmieniła sposób w jaki pracujemy także w szkole. Jako specjaliści w branży IT obserwujemy i szukamy rewolucyjnych rozwiązań, które ułatwią pracę naszym klientom. Przedstawiamy pakiet Google Workspace, który świetnie połączył wszystkie niezbędne narzędzia do pracy zdalnej. Przygotuj swoją szkołę w nowym roku szkolnym do lekcji online, zapoznaj się z Classroom!

Pomożemy skonfigurować, poprawadzimy przez proces szkolenia i przygotujemy do pracy
.

Jako specjaliści w dziedzinie IT ułatwimy zdalne nauczanie w szkole.

Nasi informatycy otrzymują bardzo dużo zapytań odnośnie nauzczania zdalnego. Na szczeście mamy na to rozwiązanie, które wyróżnia się niezwykłą praktycznością – Zintegrujemy obecny system elektroniczny szkół z nowoczesnym pakietem narzędzi do nauczania zdalnego.

Zerknij na wprowadzenie do pakietu narzędzi do naczuania zdalnego w szkołach i uczelniach

Zdalna klasa dla Szkoły

Łatwa w obsłudze platforma do prowadzenia zajęć online przez każdego nauczyciela w szkole. Możliwość prowadzenia zajęć przy pomocy smartfona lub komputera. Możesz koordynować zajęcia oraz szybko komunikować się z nauczycielami.

Zdalna klasa dla Nauczycieli

Z łatwością umawiaj zajęcia na platformie Classroom i realizuj je jednym kliknięciem. Utwórz pierwsze lekcje i zaproś do nich uczniów. Dla ułatwienia prowadzenia zajęć wykorzystaj dostępne programy na platformie. Prowadź spotkania wideo online lub wysyłaj wiadomości.

Zdalna klasa dla Ucznia

Uczniowie otrzymują powiadomienia o nowych zadaniach na telefon! Surfujący bez problemu uczniowie z łatwością odnajdą się w interfejsie platformy do nauczania zdalnego. Wykorzystają do tego telefony, komputery. Mogą zadawać pytania, rozwiązywać zlecone przez nauczyciela zadania domowe, a pracę oddają jednym kliknięciem.

Zarejestruj swoją szkołę

  Na podany adres e-mail prześlemy informacje na temat dalszych kroków uruchomienia pakietu Google Workspace w Twojej szkole

  Wszystkie narzędzia do nauki zdalnej w jednym pakiecie

  Narzędzia do nauki zdalnej Google Workspace

  Połącz pakiet Google Workspace z dziennikiem elektronicznym!

  Sporządzimy audyt informatyczny. Całą strukturę oprzemy o zasoby, które Szkoła już posiada, włącznie z innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak dziennik elektroniczny. Wszystkie informacje będą na bieżąco pobierane z dziennika elektronicznego do narzędzi Google Workspace, więc nie zduplikujesz włożonego w lekcje wysiłku!

  Połączymy dziennik elektroniczny z pakietem do nauczania zdalnego Google Workspace
  Prowadź rozmowy zdalne online Google Workspace

  Wideo rozmowy bez ogarniczeń z dowolnego urządzenia

  Uczestnicz w zajęciach zdalnych z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia. Narzędzie ułatwia stałą komunikację i pozwala grupom na prowadzenie rozmów wideo wykorzystując niezawodną i bezpieczną infrastrukturę Google.

  Pracuj zdalnie w grupie

  Dobrze przemyślane narzędzia do nauki zdalnej pozwalają na efektywną pracę w grupie w czasie rzeczywistym. Pakiet, który pomagamy skonfigurować zwiększy produktywność grupy.

  Praca zdalna w grupie na zdalnych zajęciach przy użyciu Google Workspace
  Kalendarz klasowy pakiet G Suit konfiguracja przez bielak-systemy

  Sprawdzaj terminy klasówek i plan lekcji

  Dzięki integracji Google Workspace z dziennikiem elektronicznym uzyskujesz dostęp do planu lekcji na ulubionym Google Kalendarzu. Organizuj zajęcia, wydarzenia lub wpisuj terminy klasówek – Cała grupa uzyska do tego dostęp!

  Zapisz swoją szkołę

  Zobacz również:

  Oprogramowanie antywirusowe dla Szkół i Uczelni
  Oprogramowanie antywirusowe dla szkół