Systemy bezprzewodowe

SYSTEMY BEZPRZEWODOWE

 

Bezprzewodowa sieć lokalna (WLAN) jest elastycznym systemem komunikacji zaimplementowanym jako uzupełnienie, lub jako rozwiązanie alternatywne dla tradycyjnej sieci kablowej. Wykorzystując częstotliwości radiowe (RF), sieć bezprzewodowa wysyła i odbiera dane przez medium jakim jest ziemska atmosfera, minimalizując konieczność użycia połączeń kablowych. Tak więc sieć bezprzewodowa łączy w sobie transmisję                                                                          danych z mobilnością użytkownika.

 

Wykonujemy wszystkie prace związane z projektowaniem, instalacją i integracją sieci komputerowych. Nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje między innymi:

  • projekt techniczny połączeń logicznych
  • projekt dedykowanej sieci zasilania elektrycznego
  • instalację okablowania i urządzeń sieciowych
  • dobór, dostawę i instalację urządzeń aktywnych
  • instalację i konfigurację oprogramowania sieciowego
  • serwis sieci komputerowych

Oferujemy okablowanie strukturalne w różnych technologiach.

 

 

Firma Bielak-Systemy oferuje kompleksowo wszystkie urządzenia do wykonania instalacji wraz z okablowaniem i montażem. Oferowana instalacja jest przygotowana do podłączenia monitoringu agencji ochrony. Na wykonaną całą instalację wraz z urządzeniami udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Wystawiamy Faktury VAT dla firm oraz paragony z kasy fiskalnej dla klientów indywidualnych.

Usługi wykonujemy na terenie byłego województwa jeleniogórskiego:

Jelenia Góra,  Bolesławiec,  Zgorzelec,  Lubań,  Lwówek Śląski i okolice.

Zapraszamy