Ochrona prywatności

ochrona danych i prywatności okładka Bielak-Systemy

Nowość w ofercie!

Oferujemy Państwu pomoc w stworzeniu i utrzymaniu bezpieczeństwa danych i prywatności. Współpracujemy z licznymi jednostkami oświaty oraz samorządów, które rekomendują nasze działania w dziedzinie bezpieczeństwa.

Nasza współpraca z Państwem może przybrać różnorakie formy, w zależności od Państwa wyboru i potrzeb.

Ochrona danych

Zabezpieczenie komputerów i całych sieci

Dla firm oraz osób prywatnych dobierzemy najlepsze oprogramowanie pasujące do posiadanych urządzeń oraz potrzeb użytkownika.
Dostarczamy oraz instalujemy najlepsze oprogramowania od zaufanych producentów, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

G DATA – Wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa

g data antywirus

G DATA zapewnia ochronę wielowarstwową skierowaną do użytkowników biznesowych oraz prywatnych. Propozycja obejmuje szereg narzędzi zdecydowanie zwiększających bezpieczeństwo Twojej sieci prywatnej oraz firmowej.

Wiele urządzeń jeden program G DATA

Synchronizowanie danych QNAPP

Prawidłowo zabezpieczymy i zsynchronizujemy Twoje dane z innymi urządzeniami

Zmiana miejsca pracy lub kupno nowych urządzeń często skutkuje przymusem przeniesienia wielkiej ilości danych, których przenosiny tradycyjna metodą może okazać się syzyfową pracą. Często okazuje się, że takich materiałów jest zbyt dużo, aby przenieść je na standardowych nośnikach pamięci. Stwarza to także problemy problemy związane z synchronizacją danych na urządzeniach. Nasza wiedza oraz dostępne środki umożliwiają pozbycie się tego problemu przy pomocy urządzeń do magazynowania i synchronizowania danych na różnych komputerach. Stworzymy dla Ciebie miniserwer, na którym zabezpieczone dane będą synchronizowane na wszystkich Twoich komputerach!

synchronizacja i bezpieczeńśtwo danych qnapp Bielak-Systemy

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Posiadamy certyfikaty zaświadczające naszą wiedzę w dziedzinie zabezpieczania dancyh.
  • Posiadamy 11 letnie doświadczenie w obsłudze informatycznej osoób prywatnych, firm i jednostek samorządowych.
  • Jesteśmy rekomendowaną firmą wsprółpracującą z wieloma firmami oraz jednostkami samorządowymi. A przez troskę o naszych klientów ustanowiliśmy sobie stałą pozycję w tej dziedzinie.
  • Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.