Systemy Monitoringu CCTV

SYSTEMY MONITORINGU CCTV

 

Kamera na obiekcie odstrasza ponad połowę potencjalnych złodziei. Profesjonalnie wykonany system monitoringu nie tylko stworzy barierę psychologiczną, która skutecznie odstrasza sprawców, ale również w przypadku zdarzenia daje możliwość wykrycia sprawcy i odzyskania utraconego mienia.

Kamery

Po co monitoring ?

Sytuacje z jakimi spotykamy się w naszej pracy, wyjaśnione dzięki nagraniom z kamer, pozwalają ustalić sprawców i zapobiegać kolejnym podobnym zdarzeniom. Sprawny monitoring potrafi:

 • Chroni przed kradzieżą
 • Chroni przed aktami wandalizmu i dewastacji mienia
 • Chroni procesów produkcyjnych w zakładach przemysłowych
 • Kontroluje jakość i wydajność pracy pracowników
 • Chroni przed nielegalnymi działaniami osób trzecich
 • Kontroluje stany magazynowe

 

Monitoring IP to odmiana systemu telewizji przemysłowej, w której transmisja odbywa się przy pomocy typowych protokołów sieciowych po „skrętce” komputerowej. Dzięki temu przesyłanie obrazu może być realizowane bezpośrednio przy pomocy protokołu internetowego IP jest to przyszłość nowoczesnych systemów CCTV.

CCTV – skrót pochodzi z angielskiego i oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Ogólnie przez system CCTV rozumiemy monitoring w pomieszczeniach w obrębie których zostały zainstalowane kamery.

Do niedawna kamery megapikselowe były bardzo kosztowna inwestycją. Teraz możesz mieć monitoring IP megapixelowy w cenie monitoringu analogowego.

Dlaczego wybrać monitoring IP ?

Wystarczy popatrzeć na te przykładowe materiały, które pokazują różnicę w jakości obrazu.

Po lewej Kamera Analogowa – Po prawej kamera IP Megapixelowa

Porównanie kamer analogowych i megapixelowych

Porównanie jakości obrazu w różnych rozdzielczościach

Kamera Analogowa 480TVL

obraz z kamery analogowej

 

Kamera Megapixelowa

obraz z kamery megapixelowej

 

Kamera Analogowa nocą

Kamera analogowa nocą

 

Kamera Megapikselowa z funkcja dzień/noc w nocy

Kamera megapixelowa w nocy

 

 

Nie montuj sam, zdaj się na fachowców !

Wszyscy, którzy naoglądali się sensacyjnych filmów wyobrażają sobie, że jedna kamera zobaczy wszystko, albo że będzie przemieszczać się po obiekcie i śledzić najważniejsze chwile. Niestety to nie film. Kamery przemysłowe mają zupełnie inne cele niż bohaterowie amerykańskich trillerów. Tymczasem dopiero po wykonaniu dziesiątek instalacji można nabrać doświadczenia pozwalającego szybko i dokładnie ustalić parametry odpowiednie dla danej instalacji w konkretnym obiekcie.

 

Od czego zacząć?
Zapraszamy na bezpłatną wizytę w celu dokonania wizji lokalnej i stworzenia analizy zagrożenia Państwa obiektu.  Po uzgodnieniu z Państwem jakich korzyści oczekujecie od systemu przystąpimy do wyceny urządzeń oraz nakładu pracy.

Oglądnij ten film z prezentacji kamer Marki BOSH.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 • Posiadamy Licencję Zabezpieczenia Technicznego wydaną przez Komendanta Policji we Wrocławiu. Oznacza to, że nasza firma została sprawdzona poprzez odpowiedni wywiad środowiskowy przez policję pod kątem uczciwości i niekaralności, a także odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu.
 • Posiadamy koncesję wydaną przez MSWIA uprawniającą do instalacji zabezpieczeń.
 • Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia elektryczne i instalacyjne.
 • Posiadamy ubezpieczenie od uszkodzenia mienia.
 • Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w instalacjach które można obejrzeć w dziale realizacje.
 • Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem.
 • Wspieramy naszych klientów przez wiele lat po wykonanej instalacji.

 

Jeśli masz zamiar zainstalować system monitoringu i szukasz zaufanej firmy, która wykona instalację w sposób staranny i przemyślany, a zarazem w dobrej cenie – zadzwoń i zapytaj o system dla Twoich potrzeb.

Odwiedź nasz dział realizacje i zobacz jak wiele instalacji już wykonaliśmy.

 

Firma Bielak-Systemy oferuje kompleksowo wszystkie urządzenia do wykonania instalacji wraz z okablowaniem i montażem. Oferowana instalacja jest przygotowana do podłączenia monitoringu agencji ochrony. Na wykonaną całą instalację wraz z urządzeniami udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Wystawiamy Faktury VAT dla firm oraz paragony z kasy fiskalnej dla klientów indywidualnych.

Usługi wykonujemy na terenie byłego województwa jeleniogórskiego:

Jelenia Góra, Karpacz, Kowary,  Bolesławiec,  Zgorzelec, Bogatynia, Świeradów Zdrój,  Lubań,  Lwówek Śląski i okolice.

Zapraszamy.