Dlaczego my?

Autoryzowany instalator

Wszystkie instalowane przez nas systemy zabezpieczeń oraz inteligentnego domu są zgodne z nowoczesnymi standardami jakości i innowacyjności na rynku. Bielak-Systemy to autoryzowany dystrybutor oraz instalator systemów powszechnie uważanych za najlepsze.

Certyfikaty jakości

Jesteśmy firmą nieustannie poszerzającą swoje kompetencje i umiejętności. Nasi pracownicy ciągle odbywają i posiadają liczne specjalistyczne szkolenia, aby nasze usługi zawsze były nowoczesne oraz na najwyższym poziomie. Bielak-Systemy może się pochwalić jedną z największych gam uprawnień oraz certyfikatów. Zlecając nam usługę masz gwarancję, że zrobimy to profesjonalnie!

Konkurencyjne ceny

W przeciwieństwie do innych firm istniejących na rynku, jako firma do swoich systemów używamy jedynie sprzętu najwyższej jakości, lecz nie oznacza to, że nasze ceny są porównywalnie droższe od tych konkurencji. Ponadto nasze usługi zawsze podlegają gwarancji oraz pełnimy serwis sprzętu.

Nasza historia

Bielak-Systemy - Kamery, Alarmy, Ochrona, Inteligentny Dom

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu naszą ofertę. Firma powstała na początku 2007 roku, od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w takich dziedzinach jak: kompleksowy serwis informatyczny dla firm i instytucji, instalacjach inteligentnego domu, instalacjach alarmowych, telewizji dozorowej, ppoż, wi-fi i wiele innych, które prezentujemy w dziale oferta firmy. Od czasu powstania wykonaliśmy już wiele instalacji alarmowych, internetowych, telewizji przemysłowej w placówkach budżetowych, firmach i prywatnych obiektach. Obserwujemy dynamikę rynku, panujące trendy i technologie. Na bieżąco przechodzimy szkolenia z dziedzin, w których się specjalizujemy. Zdobywanie wiedzy na szkoleniach pozwala nam podnieść swoje kwalifikację, oraz wyprzedzić o krok naszą konkurencję.Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami z branży budowlanej i elektrycznej, dzięki czemu możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.

Zapraszam do współpracy Grzegorz Bielak

Nasza kadra

Łączy nas pasja do udogadniania ludziom życia i tworzenie bezpieczeństwa

Bielak-Systemy - Właściciel - Grzegorz Bielak

Grzegorz Bielak

Właściciel

Biuro, wyceny, systemy alarmowe, pożarowe, telewizja przemysłowa, serwis, inteligentny dom

Przemysław Chyliński

Specjalista Informatyk

Wsparcie IT, sieci teleinformatyczne, systemy komputerowe

Marcin Szpurek Instalator Bielak-Systemy

Marcin Szpurek

Technik Instalator

Wsparcie monitoringu, telewizja przemysłowa, serwis

Dawid Kowalik - sp. ds. marketingu i zapytań ofertowych w firmie Bielak-Systemy

Dawid Kowalik

informatyk, sp. ds. marketingu i zapytań ofertowych

Promocja, strony internetowe, zapytania ofertowe, wsparcie IT

Oni nam zaufali

quote Github

„Firma Bielak-Systemy dała się poznać jako wiarygodny i sprawnie działający Wykonawca. Warta podkreślenia jest również pełna dyspozycyjność firmy w zakresie usuwania awarii i obsługi gwarancyjnej. SPZOZ w Bogatyni może polecić firmę Bielak-Systemy jako sprawdzonego Wykonawcę, realizującego postawione przed nim zadania profesjonalnie oraz terminowo.”SPZOZ Bogatynia, Roman Kulczycki

quote Github

„Firma Bielak Systemy dała się poznać jako rzetelny i uczciwy wykonawca, w związku z tym zleciliśmy kolejne prace w naszym budynku. Dotychczasowe realizacje powierzone firmie Bielak-Systemy pozwalają nam zarekomendować działalność jako godnego polecenia partnera i rzetelnego wykonawcę robót.”Lubomed s.c.

quote Github

„Przez wiele lat współpracy firma BIELAK-SYSTEMY zyskała sobie zaufanie naszych pracowników, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług, podejścia informatyków i zaangażowania firmy.”Sekretarz Miasta i Gminy Mirsk, mgr inż. Jan Zaliwski