Instalacja, pomiary i spawanie światłowodów

Czym są sieci światłowodowe?

Sieci światłowodowe są wykonane przy wykorzystaniu włókien szklanych lub plastikowych. Włókna umożliwiają przesyłanie informacji w postaci impulsów światła na bardzo duże odległości. W porównaniu do miedzianych przewód, światłowody mogą mają o wiele większą przepustowość, dane są mniej podatne na utratę, a włókna są całkowicie odporne na zakłócenia elektromagnetyczne.

Instalacje sieci światłowodowych

Doprowadzanie Internetu za pośrednictwem światłowodów przez wykwalifikowanych monterów Bielak-Systemy. Budowa i instalacje sieci światłowodowych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

Montaż, instalacje światłowodów w Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Bolesławcu, Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Cieplicach, Lubaniu, Gryfowie Śląskim, Świeradowie Zdroju, Mirsku, Lwówku Śląskim, Bogatyni, Bolkowie, Polkowicach, Legnicy, Lubinie, Strzegomiu, Złotoryi, Jaworze, Świdnicy, Kamiennej Górze i okolicach.

Spawanie i naprawa światłowodów

Spawanie i łączenie światłowodów. Łączenie światłowodów, zabezpieczanie i uzbrajanie optycznych szaf telekomunikacyjnych i przełącznic optycznych.

Naprawa – spawanie i łączenie światłowodów w Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Bolesławcu, Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Cieplicach, Lubaniu, Gryfowie Śląskim, Świeradowie Zdroju, Mirsku, Lwówku Śląskim, Bogatyni, Bolkowie, Polkowicach, Legnicy, Lubinie, Strzegomiu, Złotoryi, Jaworze, Świdnicy, Kamiennej Górze i okolicach.

Pomiary reflektometryczne

Analizy, pomiary i testy sieci światłowodowej wykonując pomiary reflektometryczne OTDR, pomiary mocy optycznej i badanie tłumienia. Utrzymanie sieci i rozwiązywanie problemów sieci FTTx niezależenie od warunków pogodowych.

Pomiary i analiza jakości przyłącza światłowodowego i włókien światłowodowych Jelenia Góra, Zgorzelec, Bolesławiec, Karpacz, Szklarska Poręba, Cieplice, Lubań, Gryfów, Świeradów, Mirsk, Lwówek Śląski, Bogatynia, Bolków, Polkowice, Legnica, Lubin, Strzegom, Złotoryja, Jawor, Świdnica, Kamienna Góra i okolice.

Bezpłatna wycena naprawy i instalacji światłowodów

  Zdjęcie uszkodzonego światłowodu [Max. rozmiar pliku 8MB (jpg, png)]


  Dlaczego usługa profesjonalnego instalatora światłowodów?

  Autoryzowany instalator światłowodów

  Wszystkie instalowane przez nas sieci światłowodowe są z wykorzystaniem wysokojakościowych włókien światlowodowych, wykorzystując najbardziej profesjonalny sprzęt na rynku.
  Nasz zespół to ponad 16 lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej, pasja i pogoń za nowinkami technologicznymi.

  Certyfikowany serwis światłowodów

  Jesteśmy firmą nieustannie poszerzającą swoje kompetencje i umiejętności.
  Nasz zespół może się pochwalić jedną z największych gam uprawień oraz certyfikatów wsród firm w tej branży.
  Posiadamy certyfikaty i wiedzę po licznych specjalistycznych szkoleniach światłowodowych.

  Atrakcyjne ceny światłowodów

  Atrakcyjne ceny naprawy, spawania i instalacji światłowodów pozwalają nam być konkurencyjnym na rynku.
  Dajemy gwarancję atrakcyjności ceny z zakresu spawania i naprawy światłowodów – dostosujemy naszą ofertę instalacji i naprawy światłowodów do cen, które oferuje konkurencja.

  Jeżeli szukasz profesjonalnej usługi instalacji, spawania i pomiarów kabli światłowodowych w Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Bolesławcu i okolicach, to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze sieci światłowodowych i wykonujemy wysokiej jakości spawanie światłowodów i precyzyjne pomiary reflektometryczne z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

  Ile kosztuje montaż, naprawa światłododów?

  Sprwadź cenę usługi montażu, naprawy i pomiarów światłowodowych

  Cennik jednorazowych usług światłowodowych

  Cennik instalacji, naprawy, spawania światłowodów

  Szukasz innej usługi?

  Koniecznie zadzwoń!