Telewizja Dozorowa CCTV

Kamera na obiekcie odstrasza ponad połowę potencjalnych złodziei. Profesjonalnie wykonany system monitoringu nie tylko stworzy barierę psychologiczną, która skutecznie odstrasza sprawców, ale również w przypadku zdarzenia daje możliwość wykrycia sprawcy i odzyskania utraconego mienia.

 

Kamery
Po co monitoring ?
Sytuacje z jakimi spotykamy się w naszej pracy, wyjaśnione dzięki nagraniom z kamer, pozwalają ustalić sprawców i zapobiegać kolejnym podobnym zdarzeniom. Sprawny monitoring potrafi:

  • Chroni przed kradzieżą
  • Chroni przed aktami wandalizmu i dewastacji mienia
  • Chroni procesów produkcyjnych w zakładach przemysłowych
  • Kontroluje jakość i wydajność pracy pracowników
  • Chroni przed nielegalnymi działaniami osób trzecich
  • Kontroluje stany magazynowe

Monitoring wizyjny

Nie montuj sam, zdaj się na fachowców !

Wszyscy, którzy naoglądali się sensacyjnych filmów wyobrażają sobie, że jedna kamera zobaczy wszystko, albo że będzie przemieszczać się po obiekcie i śledzić najważniejsze chwile. Niestety to nie film. Kamery przemysłowe mają zupełnie inne cele niż bohaterowie amerykańskich trillerów. Tymczasem dopiero po wykonaniu dziesiątek instalacji można nabrać doświadczenia pozwalającego szybko i dokładnie ustalić parametry odpowiednie dla danej instalacji w konkretnym obiekcie.

 

Od czego zacząć?
Zapraszamy na bezpłatną wizytę w celu dokonania wizji lokalnej i stworzenia analizy zagrożenia Państwa obiektu.  Po uzgodnieniu z Państwem jakich korzyści oczekujecie od systemu przystąpimy do wyceny urządzeń oraz nakładu pracy.

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Posiadamy Licencję Zabezpieczenia Technicznego wydaną przez Komendanta Policji we Wrocławiu. Oznacza to, że nasza firma została sprawdzona poprzez odpowiedni wywiad środowiskowy przez policję pod kątem uczciwości i niekaralności, a także odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu.

 

 

Jeśli masz zamiar zainstalować system monitoringu i szukasz zaufanej firmy, która wykona instalację w sposób staranny i przemyślany, a zarazem w dobrej cenie – zadzwoń i zapytaj o system dla Twoich potrzeb.

 

Zadzwoń: 607 592 097

Podstawowy zestaw do monitoringu
już od 999zł
wraz z montażem