2019-11-21 Dawid Kowalik

BLACK WEEK z Bielak Systemy – System WIDEODOMOFONU VIDOS

W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś dużego. Żeby nie zalać was falą promocji pozwolimy na ochłonięcie i będziemy wypuszczać kolejne oferty w dniowych odstępach – tym właśnie będzie BLACK WEEK z Bielak Systemy. Najgorętsze oferty zostawiliśmy na sam koniec, dlatego warto śledzić naszą stronę i media społecznościowe. RABATY NAWET DO 50% PRZEZ OGRANICZONY CZAS.

Dzisiaj proponujemy Państwu KOMPLETNY ZESTAW WIDEODOMOFONU polskiego producenta VIDOS za jedyne 899zł brutto.

BLACK FRIDAY WEEK Bielak Systemy system wideodomofonu

Zestaw zawiera:

Kolorowy monitor głośnomówiący 7″ LCD – M670W/B (wariant biały lub czarny)

Głośnomówiący, bezsłuchawkowy monitor wideodomofonu najpopularniejszy z modeli Vidos, wyróżnia się wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Monitor posiada 7″ kolorowy ekran panoramiczny TFT LCD. Przedni panel wykonany z wysokiej jakości tworzywa ‚nano glass’ zapewniającego nowoczesny wygląd i bezpieczeństwo. Zaprojektowany i wykonany z wielką precyzją i dbałością o detale. M670 posiada dotykowe klawisze sterujące. Obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy podgląd z kamery. Monitor wyposażony jest w funkcję interkomu i przekazywania rozmowy. System można rozbudować o 3 dodatkowe, dowolnie wybrane monitory lub unifony. Sterowanie elektrozaczepem i bramą automatyczną!

Zobacz produkt

Stacja bramowa – S50D

S50D Vidos Bielak Systemy

Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemów wideodomofonowych. S50D to jeden z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych. Wyróżnia go wyjątkowa trwałość, solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium i wbudowany zamek szyfrowy. Szyfrator umożliwia otwieranie wejścia za pomocą kodu pin. Możliwe zaprogramowanie 30 unikalnych kodów wejściowych oraz płynnie regulowany czas otwarcia elektrozaczepu. Panel umożliwia również podłączenie dodatkowego przycisku wyjściowego. S50D posiada wbudowaną kamerę z możliwością dodatkowej regulacji w poziomie i w pionie w zakresie kilkunastu stopni.

Zobacz produkt

 

Na wszystkie urządzenia udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Świadczymy również serwis pogwarancyjny wszystkich urządzeń.

 

Zastosowanie takiego zestawu jest szerokie. Dla domów jednorodzinnych czy mieszkań, wgląd na to kogo wpuszczacie sprawi, że poczujecie się bezpieczniejsi. Wideodomofon znajdzie też zastosowanie w zakładach pracy czy biurach jako kontrola wejścia-wyjścia lub pomieszczeń, gdzie znajdują się dane lub dokumenty


Montaż stacji wideodomofonu

Wideodomofony VIDOS to komfort i bezpieczeństwo

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz do nas wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Promocja obwiązuje od 21.11.2019r. do 02.12.2019r. lub do wyczerpania zapasów