2023-09-14 Dawid Kowalik

Kamera uchylno-obrotowa 4G LTE

Oferta Bielak-Systemy kamera EZVIZ EB8 4G LTE

Zapewnij ochronę tam, gdzie do teraz było to niemożliwe. Najnowsza kamera w ofercie do instalacji Bielak-Systemy jest odpowiedzią na ograniczenia wynikające z niedostępności sieci internetowej czy zasilania. Kamera działa w sieciach 4G LTE na zewnątrz, gdzie sieć Wi-Fi nie zawsze jest dostępna. Obsługuje najważniejsze funkcje flagowych kamer WiFi i zapewnia inteligentną i niezawodną ochronę 24/7.

Kamera PTZ na przestrzenie otwarte

Dostępność Wi-Fi i zasilania to największe wyzwania związane z monitoringiem na zewnątrz. Kamera EB48 4G zmienia zasady gry dzięki pracy na zasilaniu z akumulatora w sieci 4G. Urządzenie jest odporne na deszcz oraz śnieg i może być doładowywane energią słoneczną za pośrednictwiem kompatybilnego panelu słonecznego.

Funkcje i przeznaczenie kamery EZVIZ EB8 4G LTE
EZVIZ kamera WIfi slot na kartę SIM LTE

Obsługa 4G LTE i mobilność

Zasięg Wi-Fi nie będzie już stanowić problemu, wystarczy wybrać idealną lokalizację instalacji kamery EB8 4G.
Dzięki łączności 4G LTE zainstalujemy kamerę w dowolnym miejscu.

Wbudowany moduł GPS

Moduł GPS pomoże odnaleźć zgubioną/skradzioną kamerę dzięki lokalizacji GPS2.

Ochrona kamery WiFi GPS
Kamera Ezviz EB8 zaislana panelem słonecznym

Zasilanie akumulatorowe z ECO ładowaniem

Kamera EB8 4G może być w 100% bezprzewodowa, ponieważ posiada wbudowane akumulatory. Idąc krok dalej w kierunku zielonej, zrównoważonej energii, kamerę można podłączyć do dedykowanego panelu słonecznego, co pozwala wykorzystać energię słoneczną.

Kamera uchylno-obrotowa z podglądem Live i
powiadomieniami

Kamera EB8 4G zapewnia inteligentne powiadomienia na temat wykrytych aktywności. W kamerze można włączyć wykyrwanie ruchu wszelkiego rodzaju – w tym biegających zwierząt – lub włączyć funkcję inteligentnego wykrywania ruchu ludzi, aby automatycznie śledzić działania ludzi.

Kamera uchylno-obrotowa Ezviz z podglądem na zywo
Dwukierunkowa rozmowa funkcja kamery Ezviz

Sterowanie i rozmowa dwukierunkowa

Korzystaj z komunikacji dwukierunkowej za pośrednictwiem swojego telefonu. Możesz też nagrywać wiadomości głosowe, które zostaną automatycznie odtworzone w razie naruszenia strefy wizyjnej.

Integracja i inteligentne sterowanie głosem

Zarządzaj wygodnie kamerą EB8 4G za pomocą aplikacji EZVIZ. Co więcej, głosowo uruchomisz podgląd na żywo za pomocą komend tj.: „Hej Google” lub „Alexa”, w celu sprawdzenia na większym ekranie, co się dzieje.

kamera Ezviz z inteligentnym sterowaniem głosem
Pełny kolor w kamerze EZVIZ w trybie nocnym

Obraz w pełnym kolorze w nocy

Obraz czarno-biały przechodzi do lamusa. EB8 4G wykorzystuje wbudowany reflektor punktowy, który przywraca piękno kolorów naturalnego otoczenia, nawet w środku nocy. Zakradnięcie się pod osłoną nocy staje się niezwykle trudne, gdy EB8 stoi na straży.

Zamów instalację kamery LTE