2020-04-16 Dawid Kowalik

Przygotujemy Twoją pracę w domu! #praca_zdalna

Przygotujemy Twoją pracę w domu, praca zdalna Bielak-Systemy

Wiemy, że jest to trudny okres dla wszystkich pracowników, a także uczniów. Wielu z nas zmuszonych jest do pracy w domach, dla niektórych jest to nowa i trudna sytuacja. Pandemia wymusiła na nas zdalne podejście do wykonywania naszych obowiązków. Czynności takie często odbywają się on-line, a zasoby w domach takie jak dostęp do internetu lub odpowiednich urządzeń oraz oprogramowania jest ograniczony.
Sytuacja ta sprawiła, że firma Bielak-Systemy czuje się zobowiązana, aby pomóc w tym okresie.
Uruchamiamy specjalną usługę konsultacji! Na podstawie uzyskanych od was informacji, zaproponujemy rozwiązanie, które pomoże w Waszej pracy!

Wzmocnimy Twoje łącze internetowe

Często wcześniej uważane posiadane łącze internetowe za dobre, w tym okresie może okazać się niewystarczające z racji większej ilości domowników korzystających z internetu w tym samym czasie, aby zapewnić każdemu z domowników wystarczającą jakość połączenia do pracy i nauki.
Szybki i sprawny Internet to podstawa pracy zdalnej. Dobre połączenie sieciowe umożliwi przesyłanie plików oraz płynną komunikację ze współpracownikami.
Dobierzemy oraz zainstalujemy odpowiednie urządzenia, aby wzmocnić Twoje połączenie z internetem!
VPN bezpieczeństwo w sieci

Dostarczymy odpowiednie urządzenia do pracy lub zoptymalizujemy stare

Nie tylko nasze łącze może być niewystarczające, również komputery mogą okazać się niezdatne do pracy lub niewystarczające, aby oposażyć w nie domowników. Jeżeli nie posiadamy wystarczająco środków, to często dobrym rozwiązaniem tej sytuacji jest optymalizacja starych urządzeń. Okazuje się, że takie urządzenia często są wystarczające, aby niskimi kosztami wzmocnić moc obliczeniową komputerów.

Dobierzemy odpowiednie oprogramowanie do pracy oraz przeszkolimy z zakresu ich działania

Do połączenia zdalnego lub obsługi pracy na przeróżnych dokumentach często będziemy potrzebować odpowiedniego oprogramowania. Oprogramowanie może się okazać drogie w zakupie, a darmowe alternatywy nieintuicyjne lub w inny sposób różniące się. W takich okolicznościach pomożemy w dobraniu oprogramowania oraz pełnie przeszkolimy z zakresu działania programu.

Przeniesiemy i zabezpieczymy Twoje dane

Zmiana miejsca pracy często skutkuje przymusem przeniesienia wielkiej ilości materiałów potrzebnych do pracy. Często okazuje się, że takich materiałów jest zbyt dużo, aby przenieść je na standardowych nośnikach pamięci. Stwarza to także problemy związane z synchronizacją danych. Po zakończeniu kwarantanny, nowo stworzone materiały musielibyśmy przenieść na wcześniejsze miejsce pracy. Jest to z pewnością uciążliwe.
Nasza wiedza oraz dostępne środki umożliwiają pozbycie się tego problemu przy pomocy urządzeń do magazynowania i synchronizowania danych na różnych komputerach.
Stworzymy dla Ciebie miniserwer, na którym zabezpieczone dane będą synchronizowane na Twoim komputerze jak i komputerze Twojego wcześniejszego stanowiska pracy!

synchronizacja i bezpieczeństwo danych qnapp Bielak-Systemy

Bezpłatne konsultacje on-line! Zadzwoń: 607 592 097


Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas na numer 607 592 097, napisz wiadomość na biuro@bielak-systemy.pl lub użyj formularza kontaktowego.