2023-10-24 Dawid Kowalik

Alarm i monitoring do domków jednorodzinnych Leśna

Instalacja alarmu z funkcjami automatyki i kamer monitoringu 5MPx w Leśnej

Alarm do domu z wykrywaniem ruchu i powiadamianiem, funkcjami automatyki i elementami kontroli dostępu

Instalacja nowoczesnego alarmu ze standardami bezpieczeństwa Leśna ze sterowaniem z aplikacji i powiadomieniami na telefon. Montaż alarmów Leśna z ogromnym potencjałem do rozbudowy systemu i integracji alarmu z automatyką domową i kontrolą dostępu wejść z poziomu stacji z czytnikiem RFID.

Zabezpieczanie domów alarmem Leśna z wykorzystaniem centrali alarmowej Integra. System wyposażony w niezawodne cyfrowe czujniki Satel Slim Line i cyfrowe czujniki dymu i ciepła. Systemy alarmowe z akumulatorowym podtrzymaniem zasilania, wyposażone w klawiatury dotykowe i sygnalizatory optyczno-akustyczne. Alarmem SSWiN klient sterować będzie przy pomocy aplikacji, dedykowanej klawiatury lub dołączonych pilotów zdalnego sterowania.

Urządzenia systemu alarmowego dla domu Leśna

Kamery do domu z nagrywaniem i podglądem na telefonie Leśna

Instalacje systemów kamer dla domów jednorodzinnych Leśna. Kamery o metalowej konstrukcji, zamontowane na specjalnych bazach maskujących, zabezpieczających elementy kamery i przed ewentualnością sabotażu. Kamery z podczerwienią, z trybem nocnym, nagrywające w rozdzielczości obrazu 5MPx. Zapis materiału na dysku twardym przeznaczonym do działania w systemach monitoringu. Całość monitoringu zamknięta w metalowej obudowie zamykanej na klucz.

Profesjonalny monitoring do domu Leśna

Instalacje kamer i alarmów do domu Leśna

Zamów instalację systemu zabezpieczeń