2023-12-01 Dawid Kowalik

Alarm Integra i monitoring domowy IP 5MPx

Instalacje alarmu z integracją automatyki i monitoringu IP 5MPx Bolesławiec - etap 1

Alarm domowy z wykrywaniem ruchu i powiadamianiem, funkcjami automatyki ze zdalnym sterowaniem

Instalacja niezawodnego alarmu ze standardami bezpieczeństwa Bolesławiec ze sterowaniem z aplikacji i powiadomieniami na telefon. Montaż alarmów Bolesławiec z ogromnym potencjałem do rozbudowy systemu i integracji alarmu z automatyką domową. Centrale alarmowe Integra umożliwią połączenie funkcji zabezpieczeń z elementami inteligentnego domu w kolejnych etapach prac.

Zabezpieczanie domów alarmem Bolesławiec z wykorzystaniem centrali alarmowej Integra. System wyposażony w niezawodne cyfrowe czujniki Satel Slim Line i cyfrowe czujniki dymu i ciepła. System alarmowy z akumulatorowym podtrzymaniem zasilania, wyposażony w manipulator najnowszej lini z klawiaturą dotykową ze sterowaniem gestami i sygnalizatory optyczno-akustyczne. Alarmem SSWiN klient sterować będzie przy pomocy aplikacji, dedykowanej klawiatury lub dołączonych pilotów zdalnego sterowania. Manipulator systemowy wyposażony w dotykową klawiaturę z dodatkowymi przyciskami funkcyjnymi, pozwala na sterowanie gestami oraz obsłuży urządzenia zbliżeniowe do obsługi alarmu.

Urządzenia systemu alarmowego dla domu Bolesławiec

Kamery IP do domu z podglądem na żywo i odtwarzaniem materiału Bolesławiec

Instalacje kamer CCTV do domów jednorodzinnych Bolesławiec. Kamery o metalowej konstrukcji, zamontowane na specjalnych bazach maskujących, zabezpieczających elementy kamery i przed ewentualnością sabotażu. Kamery z podczerwienią, z trybem nocnym, nagrywające w rozdzielczości obrazu 5MPx. Kamery podłączone do 8-kanałowego rejestratora IP z miejscem na długoprzeżywalny dysk twardy, na którym zapisywany jest materiał z kamer. Całość monitoringu zamknięta w metalowej obudowie zamykanej na klucz.

Profesjonalny monitoring do domu Bolesławiec

Instalacje kamer i alarmów do domu Bolesławiec

Zamów instalację systemu zabezpieczeń