2023-08-18 Dawid Kowalik

Instalacje elektronicznych systemów zabezpieczeń, widedomofonów, automatyki bramowej

Przedstawiamy kilka wybranych prac z ubiegłego tygodnia 🙂

Montaż kamer CCTV, alarmu SSWiN z czujnikami ruchu i sygnalizacją

Instalacja cyfrowego systemu monitoringu opartego o kamery CVI 5MPx wyposażonymi w specjalne bazy maskujące, zwiększające estetykę montażu i chroniące przed ewentualnymi aktami wandalizmu lub kradzieży. Cyfrowy rejestrator nagra materiał z kamer na niezawodnym dysku twardym typu surveillance, przeznaczonym do działania 24/7 w systemach monitoringu. Połączenie rejestratora do sieci umożliwi zdalną obsługę systemu monitoringu przez dedykowane oprogramowanie SmartPSS.

Instalacja kamer CCTV WiFi na słupie

Zaprojektowanie specjalnej, autorskiej konstrukcji przeznaczonej do montażu na słupie. Elementy zasilania kamer i ich podzespoły ukryliśmy w specjalnej, szczelnej skrzynce zamykanej na klucz, odpornej na wszelkie warunki pogodowe. Obraz z kamer zapisze się superszybkiej karcie SD. Aplikacja na urządzenia mobilne i stacjonarne umożliwi podgląd z kamer na żywo i odtworzenie zapisanego materiału.

Instalacje 2-żyłowych systemów wide/domofonowych Vidos i automatyki bramowej Nice

  • Montaż podtynkowej stacji bramowej wideodomofonu z cyfrowym zamkiem szyfrowym z podświetleniem i 2-megapikselową kamerą o kącie widzenia 170°. Stacja o wysokiej jakości wykonania, zapewniającej niezawodność i stabilne parametry pracy. W środku 7", głośnomówiący monitor wideodomofonu z funkcją interkomu i możliwością obsługi kamer CCTV.
  • Montaż automatycznego szlabanu Nice ze sterowaniem z pilota lub po wpisaniu kodu na specjalnej stacji kontroli dostępu.

Alarm z zasilaniem awaryjnym i powiadomienia GSM i monitoringiem 24/7 - apartamenty Jelenia Góra

Instalacja systemu alarmowego z podziałem na strefy, sterowaniem z klawiatury LCD, pilota zdalnego sterowania lub telefonem i zasilaniem awaryjnym dla apartamentów w Jeleniej Górze. Alarm z rozpoznawaniem źródła alarmu i powiadamianiem użytkownika o wydarzeniach na obiekcie tj. włamanie, sabotaż, pożar.


Wszyscy nasi klienci otrzymują system zgodny z nowoczesnymi standardami bezpieczeństwa, monitoring bezpieczeństwa i coroczne przeglądy i konserwacje systemu z gwarancją instalatorską do nawet 7 lat!