2023-10-20 Dawid Kowalik

Montaż napędu do bramy przesuwnej Nice

Instalacja napędu do bramy przesuwnej Nice Robus w Bogatyni

Montaż napędu do bramy z gwarancją na 2 lata

Wymiana starego silnika napędu do ciężkiej bramy przesuwnej na nowoczesny napęd do bram przesuwnych Bogatynia z centralą sterującą. Zainstalowany przez Bielak-Systemy napęd Nice Robus, który gwarantuje niezawodne, bezpieczne i ciche działanie.

Całość silnika zamknięta w szczelnej obudowie gwarantującej całkowitą odporność na kurz i silne strumienie wody, zainstalowany napęd do bramy Bogatynia zapewni klientowi komfort i spokój z gwarancją bezawaryjnej eksploatacji o każdej porze roku.

Wsparcie i serwis napędów do bram Bogatynia - wysoka jakość montażu i wsparcie poinstalacyjne

Zwrócenie szczególnej uwagi na detale i dobór napędu do bramy przesuwnej do rodzaju bramy i warunków zewnętrznych panujących na obiekcie jest kluczowym elementem, aby zapewnić naszemu klientowi wysoką jakość realizacji i bezawaryjność na lata.

Zadowoleni klienci z instalacji napędu do bramy w Bogatyni mogą liczyć na nasze poinstalacyjne wsparcie merytoryczne i techniczne z zakresu działania bramy, a wszelkie usterki może zgłaszać elektroniczne, aby uzyskać szybką pomoc - zapewniamy pełne wsparcie i serwis naszych instalacji napędów do bram w Bogatyni.

Dodatkowe elementy montażu napędu do bramy przesuwnej

Instalacje bezpiecznych napędów do bram w Bogatyni

Zamontowana przez nas para fotokomórek zwiększy bezpieczeństwo w korzystaniu z napędu przez użytkownika. Prawidłowo zamontowane przez nas fotokomórki są kluczowym elementem bezpiecznego korzystania z bramy wjazdowej reagując na ruch w pobliżu bramy, zapobiegną jej zamykaniu się w razie wykrycia obiektu.

Montaż lampy sygnalizującej działanie automatyki bramy przesuwnej pozwoli na łatwiejsze odczytanie stanu w pracy bramy, co ułatwia korzystanie z niej zarówno w dzień jak i w nocy, dodatkowo zwiększając bezpieczeństwo użytkowników.

Instalacje napędów do bram przesuwnych Nice - Jelenia Góra, Bolesławiec, Zgorzelec

Zamów instalację silnika napędu do bramy