2023-11-03 Dawid Kowalik

Montaż napędu do bramy skrzydłowej Złotoryja

Instalacja siłowników do bramy skrzydłowej Nice Złotoryja

Montaż napędu do bramy z gwarancją na 2 lata

Licencjonowane instalacje nowoczesnych silników z siłownikami ciężkiej bramy skrzydłowej w Złotoryi z centralą sterującą, pilotami i lampą sygnalizacji pracy bramy. Zainstalowane przez Bielak-Systemy siłowniki Nice WINGO, które gwarantują niezawodną, bezpieczną i cichą pracę bramy.

Centrala silnika Wingo zamknięta w wodoodpornej obudowie chroniącej przed warunkami atmosferycznymi. Zainstalowany napęd do bramy Złotoryja zapewni klientowi komfort i spokój z gwarancją bezawaryjnej eksploatacji o każdej porze roku.

Autoryzowane wsparcie i serwis napędów do bram Złotoryja - wysoka jakość montażu i wsparcie poinstalacyjne

Zwrócenie szczególnej uwagi na detale i dobór siłowników do bramy skrzydłowej do wagi, rodzaju bramy i warunków zewnętrznych panujących na obiekcie jest kluczowym elementem, aby zapewnić naszemu klientowi wysoką jakość realizacji i bezawaryjność automatyki bramowej na lata.

Zadowoleni klienci z instalacji napędu do bramy w Złotoryja mogą liczyć na nasze poinstalacyjne wsparcie merytoryczne i techniczne z zakresu działania bramy, a wszelkie usterki może zgłaszać elektroniczne, aby uzyskać szybką pomoc - zapewniamy pełne wsparcie i serwis naszych instalacji napędów do bram w Złotoryi.

Dodatkowe elementy montażu automatyki bramy skrzydłowej

Instalacje bezpiecznej automatyki do bram Złotoryja

Montaż fotokomórek zwiększających bezpieczeństwo z korzystania z automatyki bramowej siłowników Wingo. Prawidłowo zamontowane przez nas fotokomórki są kluczowym elementem bezpiecznego korzystania ze skrzydłowej bramy wjazdowej reagując na ruch w pobliżu bramy, zapobiegną jej zamykaniu się w razie wykrycia obiektu.

Montaż lampy sygnalizującej działanie automatyki bramy skrzydłowej pozwoli na łatwiejsze odczytanie stanu w pracy bramy, co ułatwia korzystanie z niej zarówno w dzień jak i w nocy, dodatkowo zwiększając bezpieczeństwo użytkowników.

Instalacje siłowników do bram skrzydłowych Nice - Jelenia Góra, Bolesławiec, Zgorzelec

Zamów instalację silnika napędu do bramy