2024-01-19 Dawid Kowalik

Wideodomofon z klawiaturą cyfrową Vidos Lubań

Instalacje wideodomofonów w Lubaniu

W Lubaniu oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji systemu wideodomofonowego, które doskonale zabezpieczą Twoją przestrzeń. Na zewnątrz, na precyzyjnie zamontowanym słupie ogrodzenia, umieściliśmy stację bramową wideodomofonu najwyższej jakości. Zainstalowane produkty łączą elegancki design z funkcjonalnością, rezerwując najnowocześniejsze rozwiązania dla najwyższych serii.

Stacja bramowa Vidos z cyfrową klawiaturą szyfrową

Stacja bramowa wyposażona jest w kamerę z szerokokątnym obiektem, zapewniającym obszar obserwacji o szerokości 170°. To idealne rozwiązanie dla miejsc o ograniczonej wysokości montażu, gwarantujące komfortowe korzystanie. Po drugiej stronie ogrodzenia zainstalowaliśmy przycisk otwarcia wejścia, umożliwiający wygodne sterowanie systemem.

Monitor dotykowy wideodomofonu Vidos z kamerą 2MPx

Wewnątrz budynku znajduje się monitor wideodomofonu, wyposażony w 7-calowy dotykowy wyświetlacz. Doskonała jakość wykonania i intuicyjne menu ekranowe sprawiają, że obsługa systemu jest prosta i wygodna. Monitor współpracuje z modułami funkcyjnymi, a wbudowana pamięć zdjęć oraz obsługa kart micro SD umożliwiają rejestrowanie wizyt i pozostawianie wiadomości przez odwiedzających w czasie nieobecności.

Zabezpiecz swoją przestrzeń eleganckim i funkcjonalnym systemem wideodomofonowym w Lubaniu. Skorzystaj z naszych usług, aby cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem każdego dnia.